RENAULT FLUENCE DİZEL OTOMATİK

ARAÇ ÖZELLİKLERİ

Marka
-
Renault
Model
-
Fluence Dizel Otomatik
Yıl
-
2016
Motor
-
1500
Vites
-
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
-
Sedan
Yakıt
-
Dizel

Renault Fluence Dizel Otomatik başvurusu

ADINIZ  :

SOYADINIZ  :

E-mail  :

TELEFON  :

ALIŞ YERİ  :

ALIŞ TARİHİ  :

Open the calendar popup.

İADE YERİ  :

İADE TARİHİ  :

Open the calendar popup.

AÇIKLAMA  :

RENAULT FLUENCE DİZEL OTOMATİK

 Yeni Fluence Dizel Otomatik Kiralama Ümraniye

Hesaplı, uygun ve son derece kullanışlı araçları ile dikkat çeken marka olarak karşımıza çıkan Renault, Rent a car sektöründe en çok kullandığı araçları temsil etmiştir. Yılın tamamında ve her ne amaçla olursa olsun, Renault Fluence Dizel Kiralama, hem ihtiyacınızı karşılayacak hem de en uygun fiyatlı seçenekleri önünüze getirecektir. Tam bir aile aracı olmakla birlikte, dizel araç avantajını yakıt konusunda da bir fırsata çevirebilirsiniz.

Şehir içi trafiğinde ve dilediğiniz gibi uzun yol trafiği için tercihiniz olacak bu kaliteli araçlar, hem bireysel olarak hem de aile bazlı ihtiyaçlarınızı en uygun şartlarda karşılayacaktır. Araç kiralama hizmetlerinin son yıllar içerisinde donanım ve hizmet kalitesini daha üst düzeye çıkardığı bilinirken, her türlü ihtiyacınızı uygun koşullarda karşılayan seçenekleri, bu sektörün olumlu çalışmalarını gözler önüne sermiştir. Renault Fluence Dizel Kiralama hem ideal hem de kaliteli bir aracı uygun şartlarda hizmetinize sunma anlamına gelmektedir. Dayanıklı ve türkiye şartları için ideal bir araç elbette trafikte ve bulunduğunuz her yerde size avantaj sağlayacaktır. Rent a car sektöre hizmet anlayışında da önemli bir yer tutan kaliteli araç ve dayanıklı seçenekler, insanların gönül rahatlığıyla kullandıkları ve tercih ettikleri araçları temsil etmeye devam edecektir.

Renault Fluence Dizel Kiralama bu konudaki en ideal çözüm ve sizin için en isabetli alternatif olabilir. Bu araç sayesinde hem gözünüz arkada kalmadan, güvenliğinizi hafife almadan, gönül rahatlığı ile trafiğe çıkabilirsiniz.