MERCEDES S350CDİ AMG

ARAÇ ÖZELLİKLERİ

Marka
-
Mercedes
Model
-
S350cdi AMG
Yıl
-
2013
Motor
-
3000
Vites
-
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
-
Sedan
Yakıt
-
Dizel

Mercedes S350cdi AMG başvurusu

ADINIZ  :

SOYADINIZ  :

E-mail  :

TELEFON  :

ALIŞ YERİ  :

ALIŞ TARİHİ  :

Open the calendar popup.

İADE YERİ  :

İADE TARİHİ  :

Open the calendar popup.

AÇIKLAMA  :

MERCEDES S350CDİ AMG

MERCEDES S350 DİZEL AMG LÜKS ARAÇ KİRALAMA, OTO KİRALAMA İSTANBUL

 

Tek Rent A Car, Mercedes S350 cdi AMG marka Araçları ile İstanbul oto kiralama Hizmeti Sunmaktadır.


TEK RENT A CAR – OTO KİRALAMA İSTANBUL  – ÜMRANİYE

Araç ihtiyacınızı karşılamak için, son yıllardaki Rent a car sektör çalışmalarını yakından incelerseniz, son derece lüks ve kaliteli tercihlerin en uygun koşullarda önünüze hizmet olarak sunulduğunu görürsünüz. Mercedes S 350 CDİ AMG Kiralama, bu konuda hem araç ihtiyacınızı karşılayan hem de konfor ve rahatlık anlamında size çok önemli hizmeti temsil edebilir.

AMG motor kalitesi, hız tutkunları ve rahatlık düşkünleri için gerçekten ideal bir tercih oluşturmaktadır. Mercedes kalitesini de eklediğimiz zaman, kiraladığınız aracın size en iyi şekilde hizmet etmesi, sizin tercihiniz de birlikte mümkün olacaktır. Mercedes S 350 CDİ AMG Kiralama, son derece kaliteli ve üst yüzeyi araçları en uygun şartlarda kiralama adına bir örnek teşkil edebilir. Sigortası, kaskosu ve bütün gereklilikleri tamam olan bu araçları uygun fiyat koşullarıyla, rahatlıkla temin edebilirsiniz. Rent a car sektörü ve son yılları içerisindeki olağanüstü gelişimleri, sizi şaşırtmaya ve sürprizler sunmaya devam edecektir. Araç kalitesini temsil edecek tercihler içerisinde, konfor ve rahatlığı ön plana taşıyan seçenekler, size sunulan hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmaktadır.

Son yıllarda kaliteli araçların araba kiralama servis hizmetleri içine dâhil edilmesi, buradaki alternatiflerinizi en üst düzeye çıkarmaktadır. Kiralama süresi boyunca özellikle ailenizin güvenliği ve trafiğe uygun araçların size tedarik edilmesi, hem rahatlık anlamında hem de güvenlik anlamında size avantajlar sunmaya devam edecektir. Dilerseniz tatilinizi ya da planladığınız iş ve diğer gereksinimleri karşılayacak araç ihtiyacınızı, Mercedes S 350 CDİ AMG Kiralama ile karşılayıp, bu kaliteli aracın keyfini sürebilirsiniz.