MERCEDES LİMUZİN

ARAÇ ÖZELLİKLERİ

Marka
-
Mercedes
Model
-
Limuzin
Yıl
-
1968
Motor
-
2500
Vites
-
Otomatik Vites
Kasa Tipi
-
Diğer
Yakıt
-
Benzin

Mercedes Limuzin başvurusu

ADINIZ  :

SOYADINIZ  :

E-mail  :

TELEFON  :

ALIŞ YERİ  :

ALIŞ TARİHİ  :

Open the calendar popup.

İADE YERİ  :

İADE TARİHİ  :

Open the calendar popup.

AÇIKLAMA  :

MERCEDES LİMUZİN

MERCEDES LİMUZİN, OTO KİRALAMA İSTANBUL

 

Tek Rent A Car, Mercedes Limuzin marka Araçları ile İstanbul oto kiralama Hizmeti Sunmaktadır.


TEK RENT A CAR – OTO KİRALAMA İSTANBUL  – ÜMRANİYE

Son dönemlerde özellikle düğün törenlerinde kaliteli araç kiralama girişimleri, Rent a car sektörünü de harekete geçirmiş, birbirinden kaliteli araçlar, uygun şartlarda hizmete sunulmuştur. Mercedes Limuzin Kiralama bunun en önemli örneklerinden biri olurken, gerçekten gününüzün önemi ve anlamına yakışır tercihler, araç kiralama servis hizmetlerinin daha da kaliteli sunumlarını gündeme taşımıştır.

Eğer en özel gününüzde en kaliteli ve konforlu araç tercihinde bulunmak istiyorsanız, Mercedes Limuzin Kiralama bu konuda size hem yardımcı olacak, hem de isabetli bir karar vermenizi sağlayacaktır. Kısa süreli araç kiralamaların son derece uygun fiyatları temsil ettiği bilinirken, her türlü özel ihtiyacınızda, konfor ve kalite arayışı içinde iseniz, bu gelişen hizmet sektörünün sizin için yaptığı planları yakından görmelisiniz. Oldukça yüklü maliyetleri olan, kendini ispatlamış marka ve kaliteli seçenekleri ön plana taşıyan araçlar, araç kiralama hizmetlerinin sermayesinin de ne kadar maliyetli olduğunu göstermektedir. Müşterilerine daha kaliteli hizmet adına hiçbir masraftan kaçınmayan firmalar, en özel günlerinizde size yardımcı olacak, araç tercihleri ile kaliteli hizmet sunumunda bulunmaya devam etmektedir.

Kiralama süresi boyunca, sigorta ve kasko gibi sorunları kafanıza takmadan, aynı zamanda firmadan alacağınız her türlü yol yardımını düşünmeniz de buradaki hizmeti görmek açısından önemlidir. Eğer tercihiniz Mercedes Limuzin Kiralama şeklinde olacaksa, inanın hem kaliteli hem rahat hem de en konforlu hizmeti aldığınızdan emin olabilirsiniz.