BMW 3.20D

ARAÇ ÖZELLİKLERİ

Marka
-
Bmw
Model
-
3.20d
Yıl
-
2015
Motor
-
2000
Vites
-
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
-
Sedan
Yakıt
-
Dizel

Bmw 3.20d başvurusu

ADINIZ  :

SOYADINIZ  :

E-mail  :

TELEFON  :

ALIŞ YERİ  :

ALIŞ TARİHİ  :

Open the calendar popup.

İADE YERİ  :

İADE TARİHİ  :

Open the calendar popup.

AÇIKLAMA  :

BMW 3.20D

YENİ BMW 320 DİZEL OTO KİRALAMA İSTANBUL

 

Tek Rent A Car, BMW 320 Dizel Lüks Araçlar ile İstanbul oto kiralama Hizmeti Sunmaktadır.


TEK RENT A CAR – OTO KİRALAMA İSTANBUL  – ÜMRANİYE

Bunca yıllık üretim ve gelişimden sonra, BMW kalitesini tartışmak tamamen yersizdir. Hizmetini almayı düşündüğünüz araç bu markanın logosunu taşıyorsa, size sunumlarının en üst düzeyde olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Oldukça geniş kasası, hız yapmaya müsait yapısı ve konfor yönünden olağanüstü seçenekleri, elbette ki bu aracı daha nitelikli bir konuma taşımaktadır. Yeni BMW 3.20d Dizel Kiralama ile hem iç döşeme ve dekorasyonun size sağladığı avantajlar, hem de aracın trafiğe kattığı özellikler, her zaman için sizin yanınızda olacaktır. Ayrıca Rent a car sektörünün kiralama hizmeti boyunca yanınızda ve yardımınızda olması, ekstra bir avantaj göstergesi olabilir. Gerçekten tüm dünya genelinde kendini ispatlamış ve kaliteli değerini ön plana taşımış bir araç kullanacaksanız, onun her anlamda size avantajlarını görmek mümkündür. Yeni BMW 3.20d Dizel Kiralama ile bu fırsatı bulup, en değerli zamanlarınızı bu araçla ödüllendirebilirsiniz. Kendinize, ailenize ve sevdiklerinize de bir fırsat sunumu olarak, eğer kiralayacağınız araçta kaliteyi düşünüyorsanız, kalitesi ve marka desteği bu konuda her an için yardımcınız olacaktır. Belli bir süreliğine en kaliteli aracı kullanıp, üst düzey konfordan yararlanmayı düşünüyorsanız, ailenizin ve sizin sağlığınız için gerçekten önem taşıyorsa, Yeni BMW 3.20d Dizel Kiralama ile bunu sonuçlandırıp, en kaliteli aracı bilmem fırsatını elde edebilirsiniz.

İnanın böylesine üst düzey kaliteli bir aracı kiralamak bile, bir ayrıcalığın göstergesi olacaktır. Her türlü yol şartına uyumlu olması, yakıtının dizel olması ise farklı avantajları da gündeme taşırken, böylesine kaliteli bir araçta uzun kilometreler yapıp, yine uygun ödeme seçeneklerinden de rahatlıkla yararlanabilirsiniz.